Nadmiar tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej to powszechny problem wielu kobiet i mężczyzn. Podstawowymi metodami zwalczania nadmiaru “tłuszczyku” są aktywność fizyczna i dieta. Najczęściej jednak to nie wystarczy. Proponujemy skuteczne i sprawdzone metody likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

FALA UDERZENIOWA STORZ

Terapia falą akustyczną (AWT) wykorzystuje działanie fali ciśnienia, która wpływa na dwie główne przyczyny cellulitu: włókniste przegrody i przesuwanie się komórek tłuszczowych.

HIFU TWARZY I CIAŁA

Zabieg z zastosowaniem HIFU polega na stymulacji włókien kolagenowych poprzez technologię ogniskowania ultradźwiękowego. Energia koncentruje się dokładnie na docelowej głębokości, nie przerywając bariery skórnej, dzięki czemu po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.Działanie HIFU to, m.in poprawa napięcia skóry, redukcja zmarszczek i tkanki tłuszczowej.

LIPOLIZA INIEKCYJNA AQUALYX

Aqualyx to sprawdzony preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej.

LIPOSUKCJA

Opatentowana pneumatyczna głowica, która za pomocą sprężonego powietrza wprowadza końcówkę kaniuli w unikalny ruch 3D – zwany nutacyjnym, co sprawia, że infiltracja (podawania znieczulenia) jak i aspiracja (odsysanie) przebiegają bardzo precyzyjnie, szybko, a zarazem w sposób niezwykle delikatny i małoinwazyjny dla otaczających tkanek.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt