O nas

Gierek Clinic

Naszą misją jest poprawa Państwa komfortu życia poprzez zatrzymanie oznak upływającego czasu.

Gierek Clinic (dawniej Remedest), zlokalizowane jest w Ustroniu w samym jego sercu oraz jednocześnie w zacisznym i kameralnym miejscu. Nasze priorytety to profesjonalizm, skuteczność, bezpieczeństwo, a przede wszystkim Państwa satysfakcja z otrzymanych efektów. Zabiegi wykonujemy jedynie na certyfikowanych i cieszących się światową renomą preparatach oraz urządzeniach medycznych. Aby zapewnić najwyższy standard świadczonych usług nieustannie poszerzamy nasze kompetencje. Potrzeby każdego z Państwa różnią się zależnie od oczekiwań oraz cech personalnych. Serdecznie zapraszamy na konsultacje w trakcie, których będziemy mogli je poznać, a także w indywidualny sposób Pani/ Panu pomóc.

Dlaczego REMEDEST?

Co oferujemy?

Najwyższej jakości preparaty

Pracujemy jedynie na certyfikowanych i bezpiecznych produktach.

Obszerną ofertę zabiegową

Stale śledzimy najnowsze trendy wybierając sprawdzone zabiegi.

Indywidualne podejście

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją.

Dogodne terminy

Umożliwiamy wizyty w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

SYSTEM RATALNY

Umożliwiamy płatność za zabiegi w ratach dzięki programowi MediRaty

PARKING

Nie musisz stresować się trudnościami ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Dr n. med. Marcin Gierek

Dr n. med. Marcin Gierek- specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w  Katowicach, absolwentem studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w GWSH w Katowicach. Doświadczenie zdobywał od światowych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej, tj. prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese (twórca Aqualyx) oraz dr Romulo Mene. Ponadto jest członkiem licznych stowarzyszeń m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Polskiego Towarzystwa Chriurgii Odtwórczej Włosów, Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSIAM) oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Dr Marcin Gierek pracuje w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Lek. Gabriela Ochała-Gierek

Lek. Gabriela Ochała-Gierek jest absolwentką Wydziału Lekaskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest rezydentem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii, którą odbywa w Oddziale Dermatologicznym w Sosnowcu. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w licznych szkoleniach i zjazdach. Do obszarów szczególnych zainteresowań zalicza dermatoonkologię. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Lek. Agnieszka Nowak

Lek. Agnieszka Nowak jest specjalista ginekologii i położnictwa. Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studia podyplomowe -Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska. Nieustannie szkoli się, kończąc liczne kursy z zakresu ginekologii estetycznej i zabiegowej oraz ultrasonografii. Autorka i współautorka publikacji naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, European Society of Aesthetic Gynecology oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Lek. Marcin Dębski

Jest specjalistą ortopedii, absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w  Katowicach, absolwentem studium zawodowego ,,Masaż z elementami fizjoterapii” potwierdzonego państowym egazminem. Doświadczenie zdobywał na oddziałach Ortopedii i Traumatologii specjalizujących się w chirurgii artroskopowej stawu kolanowego, skokowego oraz ramiennego, endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego oraz w leczeniu urazów narządu ruchu. Główne zainteresowanie w pracy z pacjentem to leczenie w oparciu o procedury z wykorzystaniem USG, nieoperacyjne leczenie bólu przewlekłego oraz małoinwazyjne leczenie artroskopowe. W trakcie leczenia chorego stara się podchodzić do procesu holistycznie co potwierdzają liczne certyfikaty ukończonych kursów oraz szkoleń teoretycznych i praktycznych.