Przebarwienia

Przebarwienia

Przebarwienia skóry są to ograniczone lub uogólnione zmiany dotyczące nieprawidłowego odkładania się barwnika skóry. Głównym czynnikiem wywołującym i  nasilającym przebarwienia jest działanie promieniowania słonecznego, a także trądzik, zaburzenia hormonalne- menopauza, zażywanie doustnej antykoncepcji, choroby wątroby, niedoczynność nadnerczy, nadczynność tarczycy i inne.

COSMELAN

Zabieg Cosmelan cieszy się popularnością oraz wysokim profilem skuteczności jak i bezpieczeństwa. Jest to profesjonalna terapia miejscowa przeznaczona dla osób, które chcą pozbyć się hiperpigmentacji na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach.

LASER FRAKCYJNY

Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze. Laser „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Laser CO2 wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

PEELINGI MEDYCZNE

Peeling medyczny jest zabiegiem stosowanym przez dermatologów od kilkudziesięciu lat. W leczeniu przebarwień stosowanych jest kilka typów peelingów dobieranych indywidualnie do potrzeb pacjenta.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt