Wypadanie włosów

Wypadanie włosów, łysienie

Wypadanie włosów oraz łysienie to wstydliwe i kłopotliwe problemy niejednego mężczyzny, a także kobiety. W przypadku gdy łysienie nie jest objawem poważnych zaburzeń w organizmie, można zastosowań techniki hamujące wypadanie a  także przywracające stan sprzed utraty włosów.

DR. CYJ HAIR FILLER

Innowacyjność zabiegu DR.CYJ Hair Filler oparta jest oprócz na rewolucyjnej formule siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego, także na technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych, dzięki której produkt działa jeszcze 14 dni po aplikacji.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Fibryna bogatopłytkowa wykorzystuje potencjał własny organizmu do regeneracji, m.in. dzięki menenchymalnym komórkom macierzystym oraz czynnikom wzrostu. W odróżnieniu do osocza bogatopłytkowego po zastosowaniu fibryny bogatopłytkowej dochodzi do silniejszej stymulacji.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

W licznych badaniach naukowych potwierdzono pozytywny wpływ osocza bogatopłytkowego w walce z wypadaniem włosów. Niezaprzeczalną zaletą jest to, że zabieg jest bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z organizmem.

Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt