Okolica oka

Okolica oka

Okolica oczu jest jedną z najdelikatniejszych okolic naszego ciała i na niej jako pierwszej widać efekty starzenia jak również zmęczenia czy stresu. Powszechnymi problemami są cienie i “worki” pod oczami, “dolina łez”, “kurze łapki” oraz ogólne zwiotczenie skóry tej okolicy.

BLEFAROPLASTYKA

Zabieg chirurgii estetycznej, podczas którego usuwany jest nadmiar skóry. Jest to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się fałdu skórnego na powiekach.

EYELIGHT

Restylane Eyelight to produkt na bazie kwasu hialuronowego o wysokim profilu bezpieczeństwa. Przeznaczony jest do iniekcji w celu wypełnienia zagłębień powstałych w wyniku utraty objętości tkanek w okolicy pod oczami.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Fibryna bogatopłytkowa wykorzystuje potencjał własny organizmu do regeneracji, m.in. dzięki menenchymalnym komórkom macierzystym oraz czynnikom wzrostu. W odróżnieniu do osocza bogatopłytkowego po zastosowaniu fibryny bogatopłytkowej dochodzi do silniejszej stymulacji.

JETT PLASMA

Zabieg z użyciem urządzenia Jett Plasma Medical jest wykonywany przy pomocy „iskry” wytwarzanej przez prąd stały. Jett Plasma wyróżnia się bardzo dużą efektywnością w likwidacji opadających powiek oraz spłycania głębokich zmarszczek.

LASER FRAKCYJNY

Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze. Laser „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Laser CO2 wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

LIPOTRANSFER (LIPOFILLING)

Lipotransfer (lipofilling), to zabieg polegający na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie na jej zaaplikowaniu w wybrane obszary ciała, którym Pacjent chce dodać objętości lub skorygować kształt.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Okolica oka wymaga szczególnego podejścia dlatego w zabiegu mezoterapii tego obszaru stosowane są jedynie preparaty dla niej dedykowane. Właściwości stosowanych produktów skupiają się na likwidacji cieni i worków pod oczami oraz na rewitalizacji całej okolicy.

NICI LIFTINGUJĄCE

Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykorzystuje działanie czynników wzrostu zawartych w płytkach krwi przez co jest to, że zabieg jest bezpieczny, naturalny i  biokompatybilny z organizmem.

SUNEKOS

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

TOKSYNA BOTULINOWA

Zabieg polega na aplikacji toksyny botulinowej, w celu zahamowania przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego. W efekcie następuje całkowite lub częściowe spłycenie istniejących zmarszczek. Dodatkowo, terapia zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek mimicznych.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt