Rozstępy

Rozstępy

Rozstępy najczęściej występują u  kobiet po przebytej ciąży oraz u mężczyzn intensywnie trenujących na siłowni, a także w okresie dojrzewania. Rozstępy świeże – sinoczerwone usuwane są najskuteczniej.

ATELOKOLAGEN LINERASE

Linerase to jedyny dostępy na rynku ateloKOLAGEN typu I w  formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III.

JETT PLASMA

Zabieg z użyciem urządzenia Jett Plasma Medical jest wykonywany przy pomocy „iskry” wytwarzanej przez prąd stały. Jett Plasma wyróżnia się bardzo dużą efektywnością nie tylko w likwidacji opadających powiek, spłycania głębokich zmarszczek, a także w leczeniu rozstępów.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia jest metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej.

MIKRONAKŁUWANIE

Mikronakłuwanie polega na stymulacji skóry do autoregeneracji, poprzez wywołanie jej mikrouszkodzeń. Zranienia te są mobilizacją skóry do odnowienia i rewitalizacji.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykorzystuje działanie czynników wzrostu zawartych w płytkach krwi przez co jest to, że zabieg jest bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z organizmem.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt