Rozstępy

Rozstępy

Rozstępy najczęściej występują u  kobiet po przebytej ciąży oraz u mężczyzn intensywnie trenujących na siłowni, a także w okresie dojrzewania. Rozstępy świeże – sinoczerwone usuwane są najskuteczniej.

JETT PLASMA

Zabieg z użyciem urządzenia Jett Plasma Medical jest wykonywany przy pomocy „iskry” wytwarzanej przez prąd stały. Jett Plasma wyróżnia się bardzo dużą efektywnością nie tylko w likwidacji opadających powiek, spłycania głębokich zmarszczek, a także w leczeniu rozstępów.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Fibryna bogatopłytkowa wykorzystuje potencjał własny organizmu do regeneracji, m.in. dzięki menenchymalnym komórkom macierzystym oraz czynnikom wzrostu. W odróżnieniu do osocza bogatopłytkowego po zastosowaniu fibryny bogatopłytkowej dochodzi do silniejszej stymulacji.

ATELOKOLAGEN LINERASE

Linerase to jedyny dostępy na rynku ateloKOLAGEN typu I w  formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III.

MIKRONAKŁUWANIE

Mikronakłuwanie polega na stymulacji skóry do autoregeneracji, poprzez wywołanie jej mikrouszkodzeń. Zranienia te są mobilizacją skóry do odnowienia i rewitalizacji.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykorzystuje działanie czynników wzrostu zawartych w płytkach krwi przez co jest to, że zabieg jest bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z organizmem.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt