Medycyna estetyczna

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

COSMELAN

Zabieg Cosmelan cieszy się popularnością oraz wysokim profilem skuteczności jak i bezpieczeństwa. Jest to profesjonalna terapia miejscowa przeznaczona dla osób, które chcą pozbyć się hiperpigmentacji na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach.

DR. CYJ HAIR FILLER

Innowacyjność zabiegu DR.CYJ Hair Filler oparta jest oprócz na rewolucyjnej formule siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego, także na technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych, dzięki której produkt działa jeszcze 14 dni po aplikacji.

EYELIGHT

Restylane Eyelight to produkt na bazie kwasu hialuronowego o wysokim profilu bezpieczeństwa. Przeznaczony jest do iniekcji w celu wypełnienia zagłębień powstałych w wyniku utraty objętości tkanek w okolicy pod oczami.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Fibryna bogatopłytkowa wykorzystuje potencjał własny organizmu do regeneracji, m.in. dzięki menenchymalnym komórkom macierzystym oraz czynnikom wzrostu. W odróżnieniu do osocza bogatopłytkowego po zastosowaniu fibryny bogatopłytkowej dochodzi do silniejszej stymulacji.

HIFU TWARZY I CIAŁA

Zabieg z zastosowaniem HIFU polega na stymulacji włókien kolagenowych poprzez technologię ogniskowania ultradźwiękowego.  Działanie HIFU to, m.in poprawa napięcia skóry, ujędrnianie, redukcja zmarszczek i tkanki tłuszczowej.

JETT PLASMA

Zabiegi z użyciem urządzenia Jett Plasma Medical są wykonywane przy pomocy „iskry” wytwarzanej przez prąd stały. Jett Plasma wyróżnia się bardzo dużą efektywnością w likwidacji opadających powiek oraz spłycania głębokich zmarszczek.

KARISMA

Karisma to innowacyjny biostymulator na bazie kolagenu typu I, pozyskiwanego z nici jedwabnych, który w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i elastyczność. Dzięki nieusieciowanemu kwasowi hialuronowemu daje efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny, przez co efekty są widoczne tuż po zabiegu.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie – wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Z upływem czasu jego zawartość maleje, skóra traci na gęstości, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

LASER FRAKCYJNY

Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze. Laser „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Laser CO2 wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Laserowe zamykanie naczynek polega na działaniu wiązki światła lasera wewnątrz naczynia. Energia pochłaniana jest przez hemoglobinę – w wyniku wzrostu temperatury erytrocyty ulegają koagulacji, a naczynie zostaje zamknięte. Proces resorpcji naczynia trwa około 3 tygodni.

LIFTING HYBRYDOWY

To unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Trzy różne produkty Restylane (Restylane Lyft, Restylane Defyne, Restylane) oraz dwie różne technologie – NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości.

LINERASE

Linerase to jedyny dostępy na rynku ateloKOLAGEN typu I w  formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III.

LIPOTRANSFER (LIPOFILLING)

Lipotransfer (lipofilling), to zabieg polegający na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie na jej zaaplikowaniu w wybrane obszary ciała, którym Pacjent chce dodać objętości lub skorygować kształt.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia jest metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej.

MIKRONAKŁUWANIE

Mikronakłuwanie polega na stymulacji skóry do autoregeneracji, poprzez wywołanie jej mikrouszkodzeń. Zranienia te są mobilizacją skóry do odnowienia i rewitalizacji.

NICI LIFTINGUJĄCE

Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza– następuje lifting skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Niezaprzeczalną zaletą zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest to, że zabieg jest bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

POWIĘKSZANIE UST

Usta zwracają dużą uwagę, zwłaszcza podczas komunikacji. Idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne, świadczą o atrakcyjności. Zabieg modelowania ust polecany jest dla osób, które pragną uwydatnić swoje usta lub też skorygować ich kształt.

PRX T-33

Zabieg PRX-T 33 to nieinwazyjna, skuteczna i szybka metoda chemicznej biorewitalizacji skóry właściwej, która łączy w swoim składzie 33%TCA, H2O2 oraz 5% kwas kojowy. Poza głębokim oczyszczeniem twarzy sprawdza się w walce z potrądzikowymi bliznami zanikowymi. Dodatkowym efektem działania jest napięcie oraz rozjaśnienie skóry.

RELAX & REFRESH

Relax & Refresh to protokół zabiegowy stworzony z myślą o mężczyznach. Jest to terapia łączona, która pozytywie wpłynie na relaksację mięśni twarzy (Alluzience) oraz zadba o poprawę jakości skóry i jej długoterminowego nawilżenia od wewnątrz (Restylane Skinboosters).

SCULPTRA

W związku ze zmniejszeniem się ilości kolagenu dochodzi do utraty elastyczności i objętości skóry.Sculptra (kwas L-polimlekowy – PLLA) rozwiązuje problem utraty objętości poprzez stymulacje i odnowę produkcji kolagenu, w celu przywrócenia wewnętrznej struktury skóry.

SKINBOOSTERS VITAL

Restylane Skinboosters  to produkty na bazie kwasu hialuronowego (reprezentują nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii NASHA™) dedykowane do poprawy jakości skóry poprzez jej głębokie nawilżenie od wewnątrz.

SKLEROTERAPIA

Zabieg polega na wprowadzeniu strzykawką z cienką igłą preparatu o nazwie Aethoysklerol (polidocanol) do rozszerzonego naczynia, dzięki czemu dochodzi do jego zamknięcia. Najbardziej popularnym wskazaniem są tzw.„pajączki” oraz żylaki siateczkowate czyli rozszerzenia drobnych naczyń krwionośnych.

SUNEKOS

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. Produkt posiada udowodnione badaniami klinicznymi działanie w zakresie zwiększenia produkcji elastyny, co wyróżnia go na rynku.

TOKSYNA BOTULINOWA

Zabieg polega na aplikacji toksyny botulinowej w celu zahamowania przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego. W efekcie następuje całkowite lub częściowe spłycenie istniejących zmarszczek. Dodatkowo, terapia zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek mimicznych.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt