Brak jędrności skóry

Brak jędrności skóry, wiotkość skóry twarzy i ciała

Obniżone napięcie skóry objawiające się jako wiotka skóra wynika ze zmian jakie zachodzą w budowie kolagenu – białkowe spirale kolagenu tracą połączenia między poszczególnymi łańcuchami i rozkręcają się, zamieniając się z krótkich, szerokich na długie i cienkie. W wyniku tego powyższe białka przestają spełniać funkcje podporowe w skórze. Zależnie od obszaru ciała, którego dotyka problem wiotkiej skóry rekomendowane są różne metody pomocy w odzyskaniu jędrnej skóry.

ATELOKOLAGEN LINERASE

Linerase to jedyny dostępy na rynku ateloKOLAGEN typu I w  formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III.

HIFU TWARZY I CIAŁA

Zabieg z zastosowaniem HIFU polega na stymulacji włókien kolagenowych poprzez technologię ogniskowania ultradźwiękowego. Energia koncentruje się dokładnie na docelowej głębokości, nie przerywając bariery skórnej, dzięki czemu po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.Działanie HIFU to, m.in poprawa napięcia skóry, redukcja zmarszczek i tkanki tłuszczowej.

KARISMA

Karisma to innowacyjny biostymulator na bazie kolagenu typu I, pozyskiwanego z nici jedwabnych, który w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i elastyczność. Dzięki nieusieciowanemu kwasowi hialuronowemu daje efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny, przez co efekty są widoczne tuż po zabiegu.

LASER FRAKCYJNY

Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze. Laser „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Laser CO2 wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

LIFTING HYBRYDOWY

To unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Trzy różne produkty Restylane oraz dwie różne technologie – NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości.

LIPOTRANSFER (LIPOFILLING)

Lipotransfer (lipofilling), to zabieg polegający na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie na jej zaaplikowaniu w wybrane obszary ciała, którym Pacjent chce dodać objętości lub skorygować kształt.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia jest metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej.

NICI LIFTINGUJĄCE

Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Niezaprzeczalną zaletą zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest to, że zabieg jest bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

SKINBOOSTERS VITAL

Restylane Skinboosters  to produkty na bazie kwasu hialuronowego (reprezentują nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii NASHA™) dedykowane do poprawy jakości skóry poprzez jej głębokie nawilżenie od wewnątrz.

SCULPTRA

W związku ze zmniejszeniem się ilości kolagenu dochodzi do utraty elastyczności i objętości skóry.Sculptra (kwas L-polimlekowy – PLLA) rozwiązuje problem utraty objętości poprzez stymulacje i odnowę produkcji kolagenu, w celu przywrócenia wewnętrznej struktury skóry.

Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt