Zmarszczki

Zmarszczki

Zmarszczki to jeden z głównych i nieuniknionych objawów upływającego czasu. Potocznie nazywane: “lwia bruzda”, “kurze łapki”, “marionetki” czy też “zmarszczki palacza” są wynikiem wielu czynników działających na nasz organizm- począwszy od stresu, diety, używek i ekspozycji na słońce poprzez sposób ułożenia podczas snu, mimiki twarzy aż po grawitację. Poniżej zestawiliśmy listę zabiegów, które mają na celu wygładzenie zmarszczek oraz ich profilaktykę. W czasie konsultacji poprzedzającej zabieg lekarz dokładnie ocenia problem i dobiera odpowiednią metodę.

ATELOKOLAGEN LINERASE

Linerase to jedyny dostępy na rynku ateloKOLAGEN typu I w  formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Fibryna bogatopłytkowa wykorzystuje potencjał własny organizmu do regeneracji, m.in. dzięki menenchymalnym komórkom macierzystym oraz czynnikom wzrostu. W odróżnieniu do osocza bogatopłytkowego po zastosowaniu fibryny bogatopłytkowej dochodzi do silniejszej stymulacji.

HIFU TWARZY I CIAŁA

Zabieg z zastosowaniem HIFU polega na stymulacji włókien kolagenowych poprzez technologię ogniskowania ultradźwiękowego.  Działanie HIFU to, m.in poprawa napięcia skóry, ujędrnianie, redukcja zmarszczek i tkanki tłuszczowej.

JETT PLASMA MEDICAL

Zabiegi z użyciem urządzenia Jett Plasma Medical są wykonywane przy pomocy „iskry” wytwarzanej przez prąd stały. Jett Plasma wyróżnia się bardzo dużą efektywnością w likwidacji opadających powiek oraz spłycaniu głębokich zmarszczek.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie – wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Z upływem czasu jego zawartość maleje, skóra traci na gęstości, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

LASER FRAKCYJNY

Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze. Laser „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Laser CO2 wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

LIFTING HYBRYDOWY

To unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Trzy różne produkty Restylane oraz dwie różne technologie – NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości.

LIPOTRANSFER (LIPOFILLING)

Lipotransfer (lipofilling), to zabieg polegający na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie na jej zaaplikowaniu w wybrane obszary ciała, którym Pacjent chce dodać objętości lub skorygować kształt.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia jest metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykorzystuje działanie czynników wzrostu zawartych w płytkach krwi przez co jest to, że zabieg jest bezpieczny, naturalny i  biokompatybilny z organizmem.

NICI LIFTINGUJĄCE

Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

SUNEKOS

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

TOKSYNA BOTULINOWA

Zabieg polega na aplikacji toksyny botulinowej w celu zahamowania przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego. W efekcie następuje całkowite lub częściowe spłycenie istniejących zmarszczek. Dodatkowo, terapia zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek mimicznych.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt