Trądzik

Trądzik

Trądzik pospolity to choroba przewlekła i o wieloczynnikowej etiologii. Zależnie od stopnia nasilenia na twarzy widoczne są zaskórniki, grudki, krostki, guzki lub nawet torbiele. Częstą pozostałością po tych zmianach są blizny. Ważnym elementem walki z trądzikiem jest odpowiednia pielęgnacja skóry, często konieczne jest także włączenie odpowiedniego leczenia, a także ewentualne uzupełnienie terapii o specjalistyczne zabiegi. Komplementarnym elementem terapii jest również redukcja blizn potrądzikowych.

PORADY DERMATOLOGICZNE

Trądzik jest chorobą dermatologiczną, w której sukces terapii zależy od odpowiednio dobranego leczenia. Od nasilenia zmian skórnych uzależnione jest włączenie odpowiedniej terapii.

ACNELAN

Metoda Acnelan to innowacyjne podejście do terapii skóry trądzikowej i łojotokowej. Zabieg z kompleksem m.acne complex odblokowuje ujście i oczyszcza światło mieszków włosowych, złuszcza i przeciwdziała hiperkeratynizacji naskórka, normalizuje pracę gruczołów łojowych.

PRX T-33

Zabieg PRX-T 33 to nieinwazyjna, skuteczna i szybka metoda chemicznej biorewitalizacji skóry właściwej, która łączy w swoim składzie 33%TCA, H2O2 oraz 5% kwas kojowy. Poza głębokim oczyszczeniem twarzy sprawdza się w walce z potrądzikowymi bliznami zanikowymi. Dodatkowym efektem działania jest napięcie oraz rozjaśnienie skóry.

Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt