usta

Powiększanie i modelowanie ust

Usta zwracają dużą uwagę, zwłaszcza podczas komunikacji. Idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne, świadczą o atrakcyjności. Zabieg modelowania ust polecany jest dla osób, które pragną uwydatnić swoje usta lub też skorygować ich kształt.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Fibryna bogatopłytkowa wykorzystuje potencjał własny organizmu do regeneracji, m.in. dzięki menenchymalnym komórkom macierzystym oraz czynnikom wzrostu. W odróżnieniu do osocza bogatopłytkowego po zastosowaniu fibryny bogatopłytkowej dochodzi do silniejszej stymulacji.

KWAS HIALURONOWY

W celu poprawy wyglądu ust stosowany jest kwas hialuronowy, który jest składnikiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie. Poza modelowaniem kształtu ust dzięki swym właściwościom higroskopijnym poprawia nawilżenie warg.

LIP LIFT (BULLHORN LIP LIFT)

Lip lift metodą bullhorn to lifting wargi górnej polegający na chirurgicznym wycięciu nadmiaru skóry spod nosa. Cięcie ma kształt rogów bawoła, skąd pochodzi nazwa. Efekt powieszenia ust uzyskiwany jest dzięki uniesieniu wargi górnej.

LIPOTRANSFER (LIPOFILLING)

Lipotransfer (lipofilling), to zabieg polegający na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie na jej zaaplikowaniu w wybrane obszary ciała, którym Pacjent chce dodać objętości lub skorygować kształt.

Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt