modelowanie sylwetki

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

FALA UDERZENIOWA (STORZ)

Terapia falą akustyczną (AWT) wykorzystuje działanie fali ciśnienia, która wpływa na dwie główne przyczyny cellulitu: włókniste przegrody i przesuwanie się komórek tłuszczowych.

HIFU TWARZY I CIAŁA

Zabieg z zastosowaniem HIFU polega na stymulacji włókien kolagenowych poprzez technologię ogniskowania ultradźwiękowego.  Działanie HIFU to, m.in poprawa napięcia skóry, ujędrnianie, redukcja zmarszczek i tkanki tłuszczowej.

LIPOSUKCJA

Opatentowana pneumatyczna głowica, która za pomocą sprężonego powietrza wprowadza końcówkę kaniuli w unikalny ruch 3D – zwany nutacyjnym, co sprawia, że infiltracja (podawania znieczulenia) jak i aspiracja (odsysanie) przebiegają bardzo precyzyjnie, szybko, a zarazem w sposób niezwykle delikatny i małoinwazyjny dla otaczających tkanek.

LIPOTRANSFER (LIPOFILLING)

Lipotransfer (lipofilling), to zabieg polegający na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie na jej zaaplikowaniu w wybrane obszary ciała, którym Pacjent chce dodać objętości lub skorygować kształt.

MEZOTERAPIA ALIDYA

ALIDYA (Anti Lipo Dystrophic Agent) to pierwszy na świecie tak skuteczny preparat do leczenia, a także profilaktyki cellulitu.
Nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt